oferta locuri de munca

Cere oferta pret

CANDIDATUL IDEAL Dinamic, deschis la provocari, dispus sa creeze si dezvolte afaceri in domeniul energiei electrice si gazelor naturale. Lider in vanzari,

CANDIDATUL IDEAL

Dinamic, deschis la provocari, dispus sa creeze si dezvolte afaceri in domeniul energiei electrice si gazelor naturale. Lider in vanzari, Manager in dezvoltarea si gestionarea unei structuri de vanzari directe.

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Face parte integranta din valoarea singurei companii de consultanta ,marketing si vanzari directe in domeniul energiei si gazelor naturale.
Beneficii" Cariera si bani.

DESCRIEREA COMPANIEI: Suntem o firma de consultanta, marketing si vanzari in domeniul energiei electrice si gazelor naturale. Dezvoltam o strutura de vanzari la nivel national flexibila si bine motivata care sa devina impreuna cu noi prima forta de vanzari si consultanta in acest domeniu. Promovam compententa si valoarea. Oferim bani si cariera pentru toti cei care sunt deschisi si cred in valorile noastre. SUNTEM INTERESATI DE AGENTI DE VANZARI SI LIDERI DE STRUCTURI CU EXPERIENTA IN VANZARI CLASICE SAU DIRECTE. CAUTAM CADRE DE CONDUCERE PENTRU POZITII CHEIE IN CADRUL COMPANIEI.

Pentru detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0721 072382

Cere oferta pret oferta locuri de munca

check