Programatori PHP, MySQL, ZEND angajari

Cere oferta pret

Programator, PHP, MySQL, ZEND, CANDIDATUL IDEAL: - Cunostinte foarte bune PHP, MySQL, Zend Framework - Experienta cu Zend Framework - HTML5, CSS3 constitue un avantaj dar nu este obligatoriu -

Programator, PHP, MySQL, ZEND, CANDIDATUL IDEAL: - Cunostinte foarte bune PHP, MySQL, Zend Framework
- Experienta cu Zend Framework
- HTML5, CSS3 constitue un avantaj dar nu este obligatoriu
- jQuery, jQuery UI constitue un avantaj dar nu este obligatoriu
RESPONSABILITATI / BENEFICII: - Va participa in echipa la dezvoltarea proiectelor SEOMAXIM
- Va identifica si aplica cele mai bune solutii tehnice in brainstorming cu ceilalti membri ai echipei
- Va fi apt sa faca estimari corecte de timp si sa isi respecte deadline-urile asumate
DESCRIEREA COMPANIEI: SEO, acronimul pentru Search Engine Optimization este principala subcategorie a marketingului online care reprezinta totalitatea tehnicilor prin care un site web este repozitionat in prima pagina din Google, Yahoo, Bing sau alte motoare de cautare pentru diverse cuvinte-cheie.
Ma puteti contacta prin email sau telefonic direct la: Ovidiu Neagu
Director / Departament SEO
a: Strada Matei Basrab nr. 106, Sector 3, Bucuresti, Romania
t: 4 0721 003 550
t: 4 0758 900 990
t: 4 0786 084 928
e: jobs@seomaxim.com
w: www.seomaxim.com

Cere oferta pret Programatori PHP, MySQL, ZEND angajari

check